Wołowina

Przywiązujemy ogromną rolę do procedur zapewniających bezpieczeństwo produkowanego mięsa na każdym etapie produkcji, począwszy od przyjęcia żywca wołowego, poprzez ubój, rozbiór i dostawę towaru do klienta.

Skup bydła

Jako niezawodny partner oferujemy hodowcom bydła wysokie standardy obsługi, uczciwe rozliczenia, pewne płatności i system kontraktacji pozwalający na stabilny rozwój hodowli oraz uzyskiwanie wyższych cen w skupie.

Zrównoważony
rozwój

Działania te są prowadzone poprzez wykorzystanie systemów zarządzania zrównoważonym rozwojem oraz zobowiązanie Firmy do ciągłego doskonalenia jej wyników w zakresie działań środowiskowych...

OSI POLAND FOODWORKS jest jednym z krajowych przedstawicieli amerykańskiego koncernu OSI GROUP, globalnego producenta i dostawcy świeżego, a także mrożonego mięsa wołowego, drobiowego, wieprzowego, z ponad 100 letnią tradycją, cieszącego się znakomitą reputacją na międzynarodowym rynku produktów spożywczych...

Czytaj więcej

System Hodowli Bydła „CULTIVATE”

OSI POLAND FOODWORKS kultywuje wartości zrównoważonego rozwoju, promując stosowanie zrównoważonych praktyk hodowlanych. Wprowadzony w lipcu 2019 roku program o nazwie „CULTIVATE”, oddziałuje na wszystkie obszary zarządzania fermą i zapewnia jej zrównoważony rozwój . Obecnie w programie uczestniczy około 24369 polskich hodowców, otrzymujących premie finansowe przy sprzedaży bydła.

Czytaj więcej

Każdy % się liczy

16 luty 2021
Początek roku to okres kiedy rozpoczyna się proces przekazywania informacji PIT-11 przez pracodawców, a następnie rozliczanie rocznej deklaracji podatkowej.

Cultivate - program zrównoważonego rolnictwa

11 styczeń 2021
OSI POLAND FOODWORKS kultywuje wartości zrównoważonego rozwoju, promując stosowanie zrównoważonych praktyk hodowlanych. Na potrzeby zapewnienia jakości na poziomie pojedynczej fermy, OSI GROUP stworzyło nowy program hodowli bydła, obejmujący cały łańcuch dostaw.

Mikołajkowe paczki dla Chróściny

11 grudzień 2020
6 grudnia to data doskonale znana wszystkim dzieciom – Mikołajki!

Mikołaj dotarł do OSI!

07 grudzień 2020
To już kolejny rok z rzędu, kiedy Święty Mikołaj nie zapomina o wszystkich, grzecznych dzieciach pracowników OSI POLAND FOODWORKS.

Kartka bożonarodzeniowa

30 listopad 2020
Grudzień to radosny czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Jedną z wielu tradycji jest wysyłanie kartek świątecznych z życzeniami. Aby kartka OSI była w tym roku niepowtarzalna i oryginalna zorganizowaliśmy Konkurs dla dzieci pracowników.

Wspieramy sport!

16 listopad 2020
OSI POLAND FOODWORKS zostało Partnerem Klubu tenisowego LKS "Błękitni" Niechłód, stawiającego na szkolenie młodzieży, funkcjonującego na terenie Święciechowy.

logo osi

logo osi haslo

OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.
Chróścina 3a 56-200 Chróścina
NIP 522-294-94-86

 

Dane rejestrowe spółki

sdfsdfs

Nasz serwis korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Patrz polityka prywatności