Nachrichten

2023 2022 2021 2020 2019

OSI POLAND FOODWORKS, wiodąca firma z branży spożywczej, z niecierpliwością wybiera się na nadchodzące targi branżowe! Z przyjemnością informujemy, że w czerwcu nasz zespół będzie obecny na trzech ważnych wydarzeniach branżowych: Krajowych Dniach Pola w Sielinku, Opolagrze oraz Regionalnej Wystawie Zwierząt w Szpietowie.

Targi są nie tylko świetną okazją do zaprezentowania naszej oferty, ale także do nawiązania relacji z innymi profesjonalistami z branży rolnej czy spożywczej. Podczas targów będziemy mogli wymienić poglądy, omówić najnowsze trendy i technologie, a także zebrać cenne informacje na temat preferencji i potrzeb naszych potencjalnych klientów.

miesięcznik

Opolagra: FOODWORKS buduje markę i rozpoznawalność na targach branżowych

Naszym celem na tych wydarzeniach jest nie tylko kreowanie pozytywnego wizerunku, ale również pozyskanie nowych klientów oraz budowanie rozpoznawalności naszej marki. Targi stanowią doskonałą platformę do interakcji i wiemy już teraz, że na Opolagrze będzie ich pod dostatkiem!

Targi zwierząt w Szpietowie: FOODWORKS - ekspert w branży i skupie zwierząt

Nie możemy zapomnieć o ważnej roli, jaką odgrywa bydło w naszej branży. Targi te to doskonała okazja, aby porozmawiać o różnych aspektach dotyczących bydła. Omówimy tematy związane z hodowlą, żywieniem, jak również szeroko pojętym skupem bydła. Będziemy dyskutować o najlepszych praktykach, innowacyjnych rozwiązaniach i korzyściach wynikających z naszej współpracy.

Wierzymy, że nasza obecność na tych targach przyniesie wiele korzyści zarówno naszej firmie, jak i naszym klientom. Jesteśmy pełni entuzjazmu i gotowi na te inspirujące wydarzenia. Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska na Dniach Pola, Opolagrze oraz Regionalnej Wystawie Zwierząt w Szpietowie.

Do zobaczenia!

logo osi

logo osi haslo

OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.
Chróścina 3a 56-200 Chróścina
NIP 522-294-94-86

 

Unternehmensregistrierungsdaten

Diese Website verwendet Cookies. Mehr in der Datenschutzerklärung