Kariera

Skorzystaj z szansy jaką daje kariera w globalnym koncernie o światowych standardach zarządzania - pracuj w OSI!

Poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów oraz osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. OSI POLAND FOODWORKS składa się z wielu działów. Rekrutujemy pracowników na stanowiska należące do struktur produkcyjnych oraz biurowych.

Dołącz do nas i rozwijaj się w obszarach: logistyka, rolnictwo-hodowla zwierząt, raportowanie i analizy, mechanika i budowa maszyn, elektroautomatyka, planowanie produkcji czy technologia żywienia.

Oferujemy zatrudnienie stałe, praktyki, staże, pracę wakacyjną.

„Stale doskonalić swoje umiejętności„- tak brzmi jedna z podstawowych wartości Grupy. OSI POLAND FOODWORKS wspiera swoich pracowników pomagając w tworzeniu ścieżki kariery na każdym jej etapie. Oferujemy pomoc w podnoszeniu kwalifikacji poprzez finansowanie specjalistycznych szkoleń oraz kursów językowych, które otwierają drogę do awansu!

Pracując dla OSI zyskujesz także benefity w postaci ubezpieczeń grupowych, bonów świątecznych, wczasów pod gruszą oraz paczek dla dzieci na różne okazje!

bony 00000002paczki dla dzieci 00000002ubezpieczenia grupowewypoczynek 00000002szkolenia 00000002ciepłe posiłki 00000002lekcje językowe 00000002

Dbamy o atmosferę w pracy! Wzajemny szacunek oraz partnerstwo to wartości, które gwarantują nasz sukces! Integracja stanowi ważny element naszego życia oraz wpływa na pozytywne relacje w pracy, dlatego corocznie organizujemy spotkania wszystkich członków załogi FOODWORKS.

Oprócz pracowników, pamiętamy także o ich bliskich. Jeśli Twoje dziecko lubi prace plastyczne zachęcamy do udziału w licznych konkursach z wartościowymi nagrodami! Chcesz pokazać jak pracujesz? Weź udział w corocznej akcji „Poznaj OSI!”. Planujesz wakacje? Dopłacimy do Waszego wyjazdu!

 

Sprawdź aktualne oferty pracy - kliknij

logo osi

logo osi haslo

OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.
Chróścina 3a 56-200 Chróścina
NIP 522-294-94-86

 

Dane rejestrowe spółki

Nasz serwis korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Patrz polityka prywatności