Aktualności

2023 2022 2021 2020 2019

W dniach 24-26 września w Bednarach koło Poznania odbyła się jedna z największych wystaw rolniczych w Europie pod nazwą AGRO SHOW. Podczas wydarzenia swoją ofertę zaprezentowało kilkaset firm.

Wśród nich pojawili się najważniejsi gracze rynku maszyn i urządzeń rolniczych, środków produkcji i wyposażenia gospodarstw, a także firmy z innych branż związanych z rolnictwem. Na wydarzeniu nie zabrakło także przedstawicieli naszej firmy.

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. Pomimo roku nieobecności związanej z pandemią targi przyciągnęły rzeszę zwiedzających, zainteresowanych ofertą naszej firmy. Dla przedstawicieli skupu była to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, a także do spotkania ze stałymi już kontrahentami.

Tegoroczny program wystawy oprócz stałych punktów pokazowych zawierał możliwość wzięcia udziału w ciekawych wykładach i seminariach. Chętni mogli zapoznać się z tematyką wykorzystywania nawigacji satelitarnej w rolnictwie precyzyjnym, oraz wykorzystania nowoczesnych technologii teledetekcyjnych. Dużym zainteresowaniem cieszył się także wykład o wdrażaniu innowacji w sektorze rolno-spożywczym.

Wystawą w Bednarach dział skupu OSI POLAND FOODWORKS zakończył letni sezon targów plenerowych. Aktywne uczestnictwo w tak wielu wydarzeniach pozwala naszym przedstawicielom zdobywać nowe kontakty, a także poszerzać wiedzę, niezbędną do dalszej pracy.

Do zobaczenia za rok!

AGRO SHOW Bednary 2021

logo osi

logo osi haslo

OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.
Chróścina 3a 56-200 Chróścina
NIP 522-294-94-86

 

Dane rejestrowe spółki

Nasz serwis korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Patrz polityka prywatności