Aktualności

2023 2022 2021 2020 2019

Ostatni, gorący weekend czerwca przedstawiciele działu skupu OSI POLAND FOODWORKS spędzili na XXVI Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym w Szepietowie.

Podlaskie wydarzenie to okazja do podziwiania prawdziwych czempionów wśród zwierząt hodowlanych, w tym bydła mięsnego oraz mlecznego, a także koni, królików, drobiu i kóz. 250 hodowców zaprezentowało publiczności swoje najpiękniejsze okazy. Oprócz hodowców w Szepietowie zagościli producenci pasz, nawozów, maszyn rolniczych, a także doradcy, którzy służyli wiedzą z zakresu produkcji zwierzęcej, roślinnej, zasad integrowanej ochrony roślin, ekonomiki produkcji, przedsiębiorczości, ekologii i agroturystyki.
W programie znalazła się ekspozycja maszyn i urządzeń rolniczych oraz pokaz tłoczenia oleju rzepakowego. W piątek 28 czerwca na Ring wyszła młodzież, biorąca udział w Finale VI Podlaskiej Szkoły Młodych Hodowców.

Dla naszej załogi była to kolejna okazja do nawiązania nowych kontaktów oraz podjęcia dialogu z przedstawicielami branży, wymiany poglądów
i omówienia obecnego stanu rynku bydła  rzeźnego w Polsce.

Byliśmy w Szepietowie

logo osi

logo osi haslo

OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.
Chróścina 3a 56-200 Chróścina
NIP 522-294-94-86

 

Dane rejestrowe spółki

Nasz serwis korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Patrz polityka prywatności