Aktualności

2023 2022 2021 2020 2019

Czerwiec w OSI stał pod znakiem nowej Akcji Carpooling. Co kryje się za tym pojęciem? Mówiąc w skrócie to idea wspólnego do dojazdu do miejsca pracy. 

Jakie płyną z niej korzyści? Przede wszystkim przyczyniamy się do zmniejszenia ilości spalin- kilka osób w jednym aucie-jesteśmy na tak! Miejmy wpływ na to, czym oddychamy. Po drugie niwelujemy brak miejsc parkingowych. Z roku na rok wzrasta liczba pracowników naszego zakładu produkcyjnego. W 2016 roku powstał dodatkowy, zielony parking, jednak aut ciągle przybywa, a każde miejsce jest na wagę złota. Trzecia korzyść to zmniejszenie kosztów dojazdu do pracy, a przy okazji wsparcie współpracowników bez auta.

Zasady Akcji były proste. Osoby wspólnie dojeżdżające do pracy (minimum 2), każdorazowo wypełniały kupon i umieszczały go w oznaczonej urnie.
Im więcej wspólnych dojazdów tym więcej kuponów w urnie, a zatem większa szansa na wygraną, którą stanowiły bony na mięso oraz nagroda główna bon paliwowy o wartości 500 zł!1 lipca pracownicy działów magazynu żywca, wysyłki, uboju, jakości, utrzymania ruchu oraz logistyki spośród wszystkich kuponów wylosowali 6 szczęśliwych zwycięzców.

Wszystkim serdecznie gratujemy i zachęcamy do uczestniczenia w kolejnej edycji Akcji Carpooling!

Carpooling w OSI

logo osi

logo osi haslo

OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.
Chróścina 3a 56-200 Chróścina
NIP 522-294-94-86

 

Dane rejestrowe spółki

Nasz serwis korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Patrz polityka prywatności