Aktualności

2023 2022 2021 2020 2019

W minioną sobotę świętowaliśmy wyczekiwane od ponad roku Dni Grzmiącej. Wydarzenie przyciągnęło mieszkańców Gminy Grzmiąca na stadion sportowy, gdzie nie zabrakło licznych atrakcji zarówno dla starszych, jak i dla najmłodszych uczestników!

Podczas imprezy mieliśmy okazję obejrzeć taniec Jerusalema dzieci z Zespołu Szkół w Grzmiącej oraz fenomenalny Festiwal Baniek Mydlanych. Na murawie boiska zawitały także proszki Holi, czyli cykliczne wyrzuty kolorowego pyłu, które przeplatały się na zmianę z bańkami. Dla najmłodszych przygotowane zostały także cztery dmuchane zamki, ścianka wspinaczkowa, stoiska z tatuażami, warkoczykami i malowaniem twarzy, a także towarzystwo żywych maskotek - Minionek i Myszka Miki.

Wydarzenie zostało połączone z wystawą rolniczo – ogrodniczo – gospodarczą, na której zaprezentowały się sołectwa z terenu gminy, firmy rolnicze i instytucje pracujące na rzecz rolnictwa. Nie zabrakło także przedstawicieli naszej firmy, którzy mieli okazję zaprezentować swoją ofertę oraz nawiązać nowe kontakty.

Dni Grzmiącej urozmaiciły także liczne konkursy i konkurencje m.in. Turniej Sołecki, w którym OSI POLAND FOODWORKS ufundowało nagrodę główną! Zwieńczeniem wydarzenia była zabawa taneczna, na której zagrał Kris Talisman z Zespołem.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Dni Grzmiącej

logo osi

logo osi haslo

OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.
Chróścina 3a 56-200 Chróścina
NIP 522-294-94-86

 

Dane rejestrowe spółki

Nasz serwis korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Patrz polityka prywatności