Aktualności

2023 2022 2021 2020 2019

Grudzień to radosny czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Jedną z wielu tradycji jest wysyłanie kartek świątecznych z życzeniami. Aby kartka OSI była w tym roku niepowtarzalna i oryginalna zorganizowaliśmy Konkurs dla dzieci pracowników.

Zadanie polegało na wykonaniu pracy plastycznej techniką rysunku, malarstwa lub stemplowania, nawiązującej do Bożego Narodzenia. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Łącznie spłynęły 44 prace dzieci w wieku od 3 do 14 lat. Jury konkursowe stanowili wszyscy pracownicy zakładu w Chróścinie, którzy przez 2 dni oddawali swoje głosy na najpiękniejsze prace.

Zwyciężczynią została 11-letnia Inga Marzec, która wykonała kartkę techniką malarską, przedstawiającą krówkę w oborze.

Dodatkowo, Kartka wykonana przez Ingę weźmie udział w kolejnym etapie Konkursu, organizowanym przez OSI Europe. Spośród wszystkich zakładów europejskich zostanie wyłoniony jeden, główny zwycięzca, a jego projekt zostanie oficjalną, tegoroczną Kartką bożonarodzeniową, rozsyłaną elektronicznie wszystkim kontrahentom OSI.

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni personalizowanymi, świątecznymi poduszkami oraz słodkościami. Zwyciężczyni otrzymała dodatkowo bon pieniężny, dzięki któremu będzie mogła zrealizować swoje marzenie osobiście.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Kartka bożonarodzeniowa

logo osi

logo osi haslo

OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.
Chróścina 3a 56-200 Chróścina
NIP 522-294-94-86

 

Dane rejestrowe spółki

Nasz serwis korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Patrz polityka prywatności