Aktualności

2023 2022 2021 2020 2019

31 sierpnia odbył się X Bieg z Policją. Ulicami Góry pobiegło 260 zawodników, w tym drużyna OSI POLAND FOODWORKS w 5 osobowym składzie.

Żar z nieba, duża konkurencja, radość z przekroczenia mety”- tak w kilku słowach opisuje ten dzień Marcin Ćwian, kierownik rozbioru zakładu
w Chróścinie.

O godzinie 16:00 wszyscy uczestnicy ruszyli w 10 kilometrową trasę, którą podzielono na 4 pętle. Temperatura niestety nie ułatwiała zadania. Ostatni dzień sierpnia był jednym z najcieplejszych minionego tygodnia.

Gratujemy OSI FOODWORKS Team w składzie: Natalia Symulewicz, Tomek Macyna, Paweł Feledyn, Marcin Ćwian oraz Paweł Chmiel wytrwałości oraz ogromnego hartu ducha. Wasza postawa wzajemnego wparcia jest godna naśladowania. Trzymamy kciuki za kolejne osiągnięcia sportowe oraz czekamy na starty w barwach OSI.

     Dobiegliśmy wszyscy. Nawet kontuzja jednego
z naszych zawodników nie powstrzymała teamu przed dokończeniem zadania. Pomimo gorszych wyników satysfakcja na mecie była nie do opisania. Wspieraliśmy się nawzajem do samego końca - dodaje Marcin.

OSI FOODWORKS Team w Biegu z Policją

logo osi

logo osi haslo

OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.
Chróścina 3a 56-200 Chróścina
NIP 522-294-94-86

 

Dane rejestrowe spółki

Nasz serwis korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Patrz polityka prywatności