Aktualności

2023 2022 2021 2020 2019

Dbanie o własne zdrowie, środowisko oraz wsparcie działań charytatywnych to trzy ważne cele, które realizowaliśmy, dołączając do ogólnopolskiej akcji Rower Pomaga. Wspólnymi siłami przejechaliśmy 13 000 km!

Zasady były proste. Za pomocą odpowiedniej aplikacji pracownicy uczestniczący w przedsięwzięciu przez ostatnie trzy miesiące rejestrowali swoje przejazdy rowerowe, raportowali je do działu marketingu, a kilometry powiększały konto należące do ogólnopolskiej akcji. Im więcej kilometrów, tym więcej rowerów trafi do domów dziecka oraz organizacji społecznych.

Jazda rowerem mogła odbywać się w dowolnym czasie. Część
z pracowników zamieniała auto na rower i na dwóch kołach przemierzała trasę do pracy. Wśród uczestników wywiązała się zdrowa rywalizacja, ponieważ oprócz wspierania działań charytatywnych osoby z najlepszymi wynikami otrzymywały bony upominkowe, do zrealizowania w popularnej sieci sklepów sportowych.

Całą, trzymiesięczną rywalizację wygrał Karol Musielak – kierownik działu utrzymania ruchu, uzyskując wynik 3751 km. Drugie miejsce zajął Mariusz Lasota z działu jakości, z wynikiem 3458 km. Ostatnie miejsce na podium zajął Mikołaj Naskrent –specjalista IT, który przejechał łącznie 2460 km.

Gratulujemy imponujących wyników!

To już VI edycja Rower Pomaga. Przez ostatnie pięć lat rozdano 283 rowery,
a w akcji uczestniczyło ponad 80 tysięcy osób! Pomóc może każdy. Jak? Wsiądź na rower!

Rowerowe OSI

logo osi

logo osi haslo

OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.
Chróścina 3a 56-200 Chróścina
NIP 522-294-94-86

 

Dane rejestrowe spółki

Nasz serwis korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Patrz polityka prywatności