Aktualności

2023 2022 2021 2020 2019

OSI POLAND FOODWORKS zostało Partnerem Klubu tenisowego LKS "Błękitni" Niechłód, stawiającego na szkolenie młodzieży, funkcjonującego na terenie Święciechowy.

LKS "Błękitni" Niechłód został założony w 2001 roku. Przez lata sekcja tenisa stołowego nieustannie się rozwijała, a dziś tworzy ją ponad 30 zawodników. Błękitni w rozgrywkach ligowych występują regularnie na trzech szczeblach,
tj. w drugiej, czwartej oraz piątej lidze. Zawodnicy do lat 15 występują w lidze młodzieżowej.

Klub kładzie duży nacisk na szkolenie uzdolnionej młodzieży, dlatego może pochwalić się licznymi sukcesami swoich podopiecznych. Do ważniejszych zaliczyć należy indywidualne mistrzostwo wielkopolski w kategorii kadetów, czy udział w ścisłym finale drużynowego pucharu Polski na terenie województwa wielkopolskiego. Poprzez długą działalność i dobre wyniki sportowe Klub „Błękitni” Niechłód jest znany w całej Wielkopolsce.

Jedną z pierwszych form naszego wsparcia dla Klubu był zakup nowych, klubowych koszulek. OSI POLAND FOODWORKS od lat wspiera różne dyscypliny sportowe.

Trzymamy kciuki za sukcesy Błękitnych!

Powodzenia!

Wspieramy sport!

logo osi

logo osi haslo

OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.
Chróścina 3a 56-200 Chróścina
NIP 522-294-94-86

 

Dane rejestrowe spółki

Nasz serwis korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Patrz polityka prywatności