Aktualności

2023 2022 2021 2020 2019

23-24 lipca odbyły się Dni Góry, w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć jako jeden z sponsorów.

Dni Góry to święto obchodzone corocznie na stadionie sportowym OKF Góra. W tym roku dni miasta odbyły się we wzorowej atmosferze, licznym gronie lokalnej społeczności oraz dużą ilością atrakcji dla każdego, a temu wszystkiemu towarzyszyła wzorowa pogoda. Liczne atrakcje oraz zorganizowane koncerty znanych gwiazd, przyciągnęły tłumy fanów z całej okolicy Gminy Góra oraz Powiatu Górowskiego.

My również byliśmy obecni na tym wydarzeniu promując OSI POLAND FOODWORKS jako największy zakład w powiecie górowskim. Nasza wizyta na Dniach Góry miała kluczową rolę, a mianowicie promocję wizerunku przedsiębiorstwa oraz licznych korzyści dla przyszłych potencjalnych pracowników, którzy ciągle rozważają podjęcie współpracy z jednym z największych zakładów produkujących wołowinę w Polsce. Mieliśmy okazję informować zwiedzających o szeregu korzyści płynących przy współpracy z OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o. Nasi pracownicy na co dzień mogą korzystać z zatrudnienia na pełny etat w oparciu o umowę o pracę, pracując od poniedziałku do piątku (weekendy wolne), w systemie 2 lub 3-zmianowym. Mogą także skorzystać z kursów i szkoleń w pełni opłacanych przez pracodawcę (w tym szkolenia językowe), premii świątecznych, finansowych bonusów rocznych, premii za polecenie nowego pracownika (1000,00 PLN*), z korzystnego ubezpieczenia grupowego, pakietu medyczny PZU Życie z dostępem do ponad 40 lekarzy specjalistów bez kolejek, ciepłego posiłku w pracy, corocznych wczasów pod gruszą oraz dopłat do wypoczynku dziecka i benefitów dla dzieci w postaci obfitych paczek na święta, czy wyprawek szkolnych, każdego rozpoczynającego się roku szkolnego.

Zainteresowanych szczegółami zapraszamy do zakładki: https://foodworks.pl/pl/kariera/oferty-pracy

Dziękujemy wszystkim za odwiedziny na naszym firmowym stoisku i do zobaczenia za rok!

logo osi

logo osi haslo

OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.
Chróścina 3a 56-200 Chróścina
NIP 522-294-94-86

 

Dane rejestrowe spółki

Nasz serwis korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Patrz polityka prywatności