Aktualności

2023 2022 2021 2020 2019

Flagship Farmers to Program McDonald’s zrzeszający hodowców oraz rolników na całym świecie, motywujący do dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniami w zakresie rozwoju własnej działalności.

Pan WarnkeCo wyróżnia zdobywców tego prestiżowego tytułu? Prowadzenie zrównoważonej produkcji rolnej, która nie wywiera negatywnego wpływu na środowisko, jednocześnie przynosząc zyski. Flagship Farmer to nauczyciel, mentor, stale poszukujący nowych rozwiązań oraz ulepszeń, nastawiony na postęp.

Uzyskanie tytułu Flagowego Farmera to długi oraz szczegółowy proces weryfikacyjny. Jak do tej pory w programie uczestniczyło jedynie 34 członków z całego świata. W Polsce od 10 lat trwały poszukiwania hodowcy bydła, który mógłby sięgnąć po to miano i oto stało się! Dzięki mobilizacji oraz ciężkiej, półtorarocznej pracy pracowników OSI POLAND FOODWORKS, OSI FOOD SOLUTIONS, OSI International Holding wyłoniono gospodarstwo Pana Adama Warnke z miejscowości Gajewo, w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim, który 24 czerwca 2020 został zatwierdzony jako 35 członek The McDonald’s Flagship Farmer Program. Decyzję podjął Luke McKelvie, dyrektor Global Farmer Program z McDonald’s Corporation.

Jest to ogromne wyróżnienie, a Pan Adam jest drugim, polskim gospodarzem, który uzyskał ten tytuł. Jako absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu doskonale łączy teorię z praktyką, czego rezultatem jest prowadzenie nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się produkcji rolnej, skupionej na hodowli bydła oraz produkcji mleka.

    Ideą Programu Flagship Farmers jest wspólne stawienie czoła zmianom klimatu, które znacząco wpływają na światową gospodarkę, w tym na dostawy surowców. Kluczem do osiągnięcia sukcesu jest wymiana rzetelnych informacji pomiędzy doświadczonymi hodowcami, rolnikami oraz producentami żywności, którzy swoją wiedzę opierają na własnych, wieloletnich doświadczeniach. To świetna wiadomość, że wśród nich znajduje się hodowca z Wielkopolski,
a my mamy w tym swój udział – Marek Dudzinski, dyrektor skupu OSI POLAND FOODWORKS.

logo osi

logo osi haslo

OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.
Chróścina 3a 56-200 Chróścina
NIP 522-294-94-86

 

Dane rejestrowe spółki

Nasz serwis korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Patrz polityka prywatności