Aktualności

2023 2022 2021 2020 2019

5 czerwca na całym świecie obchodzony jest Dzień Środowiska. 

Z tej okazji w naszej firmie został zorganizowany konkurs dla dzieci pracowników. Każdy uczestnik miał za zadanie pokazać na zdjęciu, jak dba o środowisko.Rezultaty? Nasze dzieci segregują odpady, rezygnują z auta na rzecz roweru lub rolek, oszczędzają wodę, zbierają deszczówkę, sadzą drzewa i krzewy, kompostują odpady, budują poidła dla pszczół.
Wszyscy uczestnicy, bez wyjątku, otrzymali nagrody w postaci gier edukacyjnych dotyczących ekologii oraz pyszne słodkości.

Nikt nie ma wątpliwości, że każde, choćby najmniejsze działanie jest na wagę złota. Budowanie dobrych nawyków ekologicznych wśród dzieci to ogromny krok ku lepszej przyszłości.

W OSI POLAND FOODWORKS jesteśmy świadomi wpływu jaki wywieramy na środowisko naturalne. Nieustannie działamy, aby ulepszać nasze wyniki w zakresie oszczędzania energii i ochrony środowiska. Prowadzimy spotkania edukacyjne dla dzieci i młodzieży, promujemy carpooling, starannie segregujemy odpady, zbieramy zużyte baterie, korzystamy z dystrybutorów filtrujących wodę pitną i ograniczamy do minimum zużycie papieru.

       Czyniąc rzeczy wielkie, zaczynaj od rzeczy drobnych -         Laozi

Konkurs "Dbam o środowisko"

logo osi

logo osi haslo

OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.
Chróścina 3a 56-200 Chróścina
NIP 522-294-94-86

 

Dane rejestrowe spółki

Nasz serwis korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Patrz polityka prywatności